Nové funkcie IPTV

Bezplatne prístupné každému zákazníkovi

TimeShift – pohyb v čase. Program, ktorý ste si nestihli pozrieť nemusí byť pre Vás stratený, viete si ho pozrieť pomocou našej funkcie Pohyb v čase. Funkciu si vyvolám cez menu Kanály > Programy, kde si vyberiem v už odvysielaných programoch ten, ktorý mi ušiel potvrdením OK sa dostanem do pod menu, kde si vyberiem ikonku Pozerať od začiatku.

StartOver – sledovať od začiatku. Kedykoľvek v priebehu programu sa viem vrátiť na jeho začiatok a pozerať ho od začiatku bez nutnosti predchádzajúceho nahrávania tohto programu. Funkciu si vyvolám pomocou šípky vzad << na diaľkovom ovládači prípadne v menu ponuka cez ikonku Pozerať od začiatku.

Pause TV – pauza Zastaví živé vysielanie. Funkciu si vyvolám pomocou tlačítka pause II na diaľkovom ovládači prípadne v menu ponuka cez ikonku Pauza.

nPVR – sieťový nahrávač programov. Prináša možnosť nahratia si zvolenej relácie a neskoršieho prehrávania záznamov. V jednom čase je možné nahrať viac relácií z rôznych programov a nezávisle na zvolenom nahrávaní sledovať v rovnakom čase iný program. Funkciu si vyvolám pomocou červeného tlačítka na diaľkovom ovládači prípadne v menu ponuka cez ikonku Nahrať program.

Časová Os – pohyb v programe. Pri použití nPVR, StartOver a TimeShift sa viete pohybovať po časovej osi programu pomocou šípiek na diaľkovom ovládači vpravo a vľavo.

EPG – elektronický programový sprievodca. Sprostredkuje Vám všetky podrobné informácie o programoch, ktoré viete sledovať pomocou SuranyNet TV. EPG je prístupné buď šípkou vľavo alebo cez menu ikonka Programový sprievodca.

Ďalšie funkcie SuranyNet TV: rádia cez TV, videopožičovňa.

5 dôvodov prečo WIFIBER net

  • 1. Najnižšia cena rýchleho internetu v okolí
  • 2. Najvyššia kvalita a rýchlosť internetu
  • 3. Bez inštalačného poplatku aj bez viazanosti pri inštalacií našimi technikmi
  • 4. Najmodernejšia infraštruktúra u vás doma
  • 5. Prejdite od iného operátora. Ak máte viazaný internet od iného poskytovateľa, dáme Vám možnosť si ho zmeniť na WIFIBER Internet od SURANY.NET. Dostanete od nás na dobu zvyšnej viazanosti internet zadarmo (najviac 12 mesiacov). Stačí ak sa pri objednávaní preukážete zmluvou o pripojení, kde je definovaná vaša viazanosť, ako aj poslednú faktúru za služby od iného poskytovateľa na vaše meno a adresu prípojky.

Klientská zóna

ipv6 ready ripe
vub eplatby sporopay eplatby
infolinka 0905-249-280
kontakt »